پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

شهردار کلاله گفت: آخرین هشدارهای لازم به پیمانکار شرکت طرف قراداد داده شد و در صورت عدم وصول مطالبات نیروهای شهرداری کلاله، به عنوان شهردار قراداد این شرکت با شهرداری را یکطرفه لغو می کنم.

به گزارش کلاله خبر، خلیل سعدی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه و مدیران کانال های تلگرامی در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: آخرین هشدارهای لازم به پیمانکار شرکت طرف قراداد داده شد و در صورت عدم وصول مطالبات نیروهای شهرداری کلاله، به عنوان شهردار قراداد این شرکت با شهرداری را یکطرفه لغو می کنم.

وی افزود: مطالبات کارگران از طرف شهرداری پرداخت شده است و اگر هم نیروهای شهرداری طلبی هم داشته باشند، شرکت مورد قرارداد باید مطالبات آنها را پرداخت کند.
شهردار کلاله گفت: حامی کارگران و نیروهای شهرداری هستیم و در همین راستا با این نیرو ها نشست های لازم را داشتیم و در آینده نیز این روند ادامه خواهد یافت.
فیلم ذیل شامل تمامی سوالات خبرنگاران در خصوص مشکلات نیروهای شهرداری و پاسخ شهردار است که در آن برخی ابهامات روشن تر شد.

گفتنی است این فیلم و سوالات مطرح شده در راستای کمک به قشر کارگری و رسیدن صدای آنها به مسئولین منتشر می شود و در مطرح کردن سوالات هیچ نوع قصد و غرضی وجود ندارد(سعی شده براساس ادعای های به حق کارگران مطرح شود) و هریک از پیمانکاران در صورت خلاف واقع بودن سوالات و اظهارات خبرنگاران می توانند پاسخ خود جهت روشن تر شدن اذهان عمومی به این سایت ارسال کنند .