پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

ناک اوت شدن شلتون آمریکایی به دست امیر علی اکبری در کمتر از دو دقیقه.

امیر علی اکبری ، قهرمان MMA کشورمان شب گذشته در آخرین مبارزه خود برای سازمان ACB در سن پترزبورگ به مصاف « شلتون گِرِیوز »  آمریکایی رفت و در کمتر از ۲ دقیقه رقیب خود را شکست داد.

علی اکبری در همان راند اول‌ با مبارزه‌ای خیره‌کننده و همانقدر بیرحمانه، شلتون آمریکایی ملقب به  “قبر کَن” را تسلیم کرد و به قول کاربران فضای مجازی این پیروزی دهمین برد حرفه‌ای علی‌ اکبری است .

اما در این بین حرکت تحسین برانگیز امیر علی اکبری پس از برد نیز مورد کاربران فضای مجازی قرار گرفت ، آنجا که او پرچم خوش رنگ ایران عزیز را پس از پیروزی مقابل « شلتون گِرِیوز »  آمریکایی روی دوش انداخت و البته با سر بند مقدس ” حیدر کرار ” دور افتخار زد !

از چند ماه قبل که امیر علی اکبری حریف قدرتمند ملقب به خرس لهستان را شکست داد، همه منتظر حضور دوباره این غول ایرانی روی رینگ بودند. این فایتر ایرانی که امسال با سازمان ACB روسیه قرارداد بسته، این بار مقابل یک حریف قدرتمند آمریکایی قرار گرفت. در شرایطی که همه منتظر مبارزه علی اکبری با واخائف روس بودند، این حریف روسی حاضر به مبارزه نشد تا علی اکبری به مصاف شلتون گراواس از آمریکا برود.

این فایتر ۳۳ ساله آمریکایی قبل از رویایی با علی اکبری، ۱۲ مبارزه در این رقابت‌ها داشت که در ۷ مسابقه آخر خود شکست نخورده بود و تقریبا ۶ سال را بدون شکست پیش رفته بود.

با شروع مبارزه علی اکبری خیلی زود حملات خود را آغاز کرد. حریف آمریکایی با گارد باز مقابل فایتر ایرانی قرار گرفته بود، اما قصد داشت با زیرکی از مشت های علی اکبری فرار کند.

غول ایرانی دست بردار نبود و می خواست در همان راند اول کار حریف باتجربه خود را تمام کند.مشت های محکم او به صورت حریف، شلتون آمریکایی را گیج کرد. با اینکه این حریف می خواست هر طور شده از مشت های علی اکبری فرار کند، زیر حملات سهمگین او گرفتار شد و در نهایت روی زمین افتاد.

وقتی علی اکبری حریف را گیر انداخت، مشت هایی به سر و صورت او زد و به همین دلیل داور با توقف مسابقه فایتر ایرانی را برنده مبارزه اعلام کرد.

امیر علی اکبری در همان راند اول حریف آمریکایی خود را ناک اوت کرد و به روند بی شکست بودن خود در سازمان ACB روسیه ادامه داد.
بعد از این مبارزه بار دیگر غول ایرانی برای حریفانش به ویژه واخائف روس در همان رینگ کری خوانی کرد و گفت که کمربند قهرمانی را می خواهد.

البته قرارداد علی اکبری با سازمان روسی به پایان رسیده و باید دید او بازهم در سن پترزبورگ به داخل رینگ می رود یا سال آینده قصد دارد راهی UFC آمریکا شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید