پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

امام جمعه شهر فراغی شهرستان کلاله گفت: حمله انتحاری به مدافعان امنیت جمهوری اسلامی ایران، انتقام کور دشمنان این نظام و انقلاب از مردمی بود که به خواست و اراده خود برای پاسخ به یاوه گویی های دشمن به راهپیمایی 22 بمهن آمدند، بود.

الحاج محمد امین آخوند صفری در گفتگویی اختصاصی ضمن محکومیت عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از پاسداران امنیت شد، اظهار داشت: برخلاف تصور دشمنان انقلاب و نظام که بر این باور بودند که این انقلاب جشن چهل سالگی خود را نخواهد دید، در کمال ناباوری آنها(دشمنان) مردم ایران با حضوری حماسی و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، پاسخ دندان شکنی به ادعاها و یاوه گویی آنها دادند.

وی افزود: متاسفانه دشمنان پس از ناکامی در پروژه براندازی نظام در ایام دهه فجر و پس از حضور باشکوه و حماسی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن، توسط عوامل تروریستی خود اقدام به" انتقام کور" از مردمی که به خواست و اراده خود و در پاسخ به یاوه گویی دشمنان انقلاب و نظام به میدان آمده بودند، کرد.

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی تاکید کرد: این اقدام کورکورانه دشمنان انقلاب برای تحت الشعاع قرار دادن حضور پرشکوه و حماسی مردم ایران و در جهت ایجاد جو روانی توسط رسانه های سلطنت طلب همچون بی بی سی و غیره است؛ فارغ از اینکه مردم ایران هوشیار و دشمن شناس هستند.

آخوند صفری تصریح کرد: همانطور که در گذشته نیز اثبات شد، جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مردم خود و انتقام از دشمنان حد و مرز نمی شناسد و مسلما دشمنان باید در انتظار انتقام سختی باشند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید