پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: در این مسابقات یک روزه که در سالن کوثر کلاله به اتمام رسید، 69 نفر از رزمی کاران سبک کاراکو از تیم های گلستان، مازندران ، ایلام و خراسان شمالی شرکت داشتند. 

به گزارش کلاله خبر، رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: در این مسابقات یک روزه که شب گذشته در سالن کوثر کلاله به اتمام رسید، 69 نفر از رزمی کاران سبک کاراکو از تیم های گلستان، مازندران ، ایلام و خراسان شمالی شرکت داشتند. 

صفرگلدی چهره پرداز ادامه داد: در این مسابقات، رزمی کاران سبک کاراکو در سه رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در اوزان مختلف به رقابت پرداختند. 
وی درباره نتایج انفرادی این مسابقات اعلام کرد: در رده نوجوانان ودر وزن های 25- ، 28- ، 35- ، 44- ، 55- و 65- کیلوگرم به ترتیب ایلیا تاج فر، سینا خدایی ، آرین منگلی زاده، امین ابراهیمی ،محمد حسین کوهکن ، عرفان قولی و حسام کوکی رتبه اول وزن های خودرا کسب کردند. 
چهره پرداز افزود : در رده جوانان که در وزن های 50- ، 55- ، 60- ، 65- ، 70- و 75- کیلوگرم برگزار شد ، علیرضا فلاح ، محمد رضا خلیلی ، داریوش کیخا ، دانیال شیخ ، متین سیدی و فائزصوفی زاده به ترتیب عناوین اول وزن های خودرا کسب کردند. 
وی ادامه داد: و در رده بزرگسالان نیز که در وزن های 55- ، 60- ، 65- ، 70- ، 75- و90+کیلوگرم برگزار گردید ، به ترتیب فرهاد منگلی زاده ، خاتم علیزاده ، سینا قایچی ،حسن وجدانی ، امید سوقی و حمید تاشلی پور اول شدند. 
رئیس اداره ورزش و جوانان کلاله نتایج تیمی این مسابقات را به این شرح اعلام کرد: تیم کاراکو استان گلستان با کسب 14مدال طلا ، 16نقره و 11برنز، عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد ، و تیم مازندران با 4 مدال طلا ، 3نقره و یک برنز دوم و تیم خراسان شمالی با کسب یک مدال برنز عنوان سوم تیمی مسابقات کاراکو شهرستان کلاله را به خود اختصاص داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید