پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

در حالی که استاندار گلستان در بازدید خود از شهر کلاله، این شهر را از نظر بهداشتی شهری کثیف عنوان کرد و همچنین الحاق روستای چشمه نیل به شهر و عدم ارائه خدمات عمرانی و غیره به مردم این بخش از شهر، شهردار کلاله مدعی ساماندهی تفرجگاه آقسو شد.

به گزارش کلاله خبر، خلیل سعدی شهردار کلاله در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد: با همکاری غراوی معاون عمرانی استانداری گلستان و همراهی منابع طبیعی؛ مقدمات کار برای مدیریت وساماندهی تفرجگاه جنگلی آقسو توسط شهرداری کلاله فراهم شده است.

وی افزود: به محض عقد تفاهم نامه با منابع طبیعی , طراحی و تأمین امکانات رفاهی در این تفرجگاه که مورد اقبال مردم شهرستان و مسافران است; از سوی شهرداری انجام می گیرد.

شهردار کلاله در حالی مدعی این ساماندهی تفرجگاه آقسوی شهرستان کلاله شد که استاندار گلستان در بازدید خود از شهر کلاله، این شهر را از نظر بهداشتی شهری کثیف عنوان کرد.

همچنین پس از الحاق روستای چشمه نیل به شهر کلاله، اهالی این روستا حتی از مزایای و امکاناتی که به روستاها واگذار می شد هم محروم شدند و هیچگونه خدمات عمرانی و غیره برای این اهالی ارائه نشده است.

نگرانی زمانی شروع می شود که با ارائه ریز هزینه های صدها میلیون تومانی و هزینه بیت المال در این تفرجگاه، این تفرجگاه و بیت المال هم مثل شهر کلاله به حال خود رها شود.