پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

در حالی که در شرق گلستان هیچ یک از مدیران اهل سنت هدف تغییرات و حذف قرار نگرفته اند، امام جمعه اهل سنت شهر فراغی مدعی حذف مدیران اهل سنت این شهرستان شد!.

به گزارش کلاله خبر، در حالی با روی کار آمدن رضا آریان پور نماینده شرق گلستان به عنوان نماینده این حوزه، هیچ یک از مدیران اهل سنت شرق گلستان حذف یا تغییر نکرده اند؛ آخوند محمد امین صفری امام جمعه شهر فراغی شهرستان کلاله در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های هفته دولت شهرستان کلاله، مدعی حذف مدیران اهل سنت شد.

این عالم اهل سنت از برخورد ناشایست یکی از مدیران در برخورد با وی گفت که می طلبد فرماندار کلاله با پیگیری این موضوع برخورد لازم و مراتب عذرخواهی این مدیر در قبال به برخورد ناشایست با امام جمعه اهل سنت را فراهم کند.

اما در کمال ناباوری حامیان یکی از نمایندگان سابق با تحریف سخنان رضا آریانپور نماینده شرق گلستان، با تحریف سخنان این نماینده درصدد القای تقابل آریانپور با امام جمعه اهل سنت برآمد و با استناد به سخنان آخوند صفری که در پیج اینستاگرامی یکی از خبرنگاران شرق گلستان عنوان شده بود؛ بدون داشتن منبع موثق، به تحریف سخنان این نماینده در جهت اهداف و عقده گشایی های خود برآمد.

Resizer 15985084697540

این در حالی است که پیش از این نیز این کانال تلگرامی در دوره نماینده حامی خود برای تغییرات مدیریتی شرق گلستان بوق و کرنا به دست می گرفت و این تغییرات را حاصل تدبیر می دانستند!

یادآور می شویم که این کانال های تلگرامی درصدد هستند تا ناکامی های سیاسی خود را با تخریب فرماندار جدید کلاله و نماینده شرق گلستان جبران کنند؛ فارغ از اینکه عملکرد این افراد می‌تواند جواب دندان شکنی برای آنها باشد.

انتهای پیام/