پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

یکی از اهالی روستای قره خوجه شهرستان گالیکش از استمرار مشکلات اب شرب روستای خود و روستاهای همجوار از توابع شهرستان گالیکش گفت.

 به گزارش کلاله خبر، یکی از موضوعاتی که هر ساله مردم برخی از روستاهای شهرستان گالیکش با آن دست و پنجه نرم می کنند، قطعی متعدد آب شرب آنها از ساعات شروع روز تا پایان آن است.

در این خصوص در گذشته نیز مطلبی در این سایت با عنوان " روستای قراول حاجی تاجی،از کلاله مانده و از گالیکش رانده شد!؟+ سند" منتشر شد که در وهله اول اقداماتی از سوی فرماندارن شهرستان های کلاله و گالیکش و به دنبال آن بخشداری ها و دهیاری ها انجام گرفت که تاکنون این نشست ها و بررسی ها خروجی آن انچه که باب میل روستاییان است، نبوده و نیازمند رایزنی ها و اندیشیدن تمهیدات دیگر است.

مشکلات آبی روستاییان به حدی رسیده است که این روستاییان با ارسال درخواست ها و یا انتشار کلیپ هایی در قالب درخواست، از نماینده شرق گلستان و فرماندارن خواهان بررسی مشکل و مرتفع کردن آن هستند.

این مشکل تنها با این شرط قابل حل است که شهرام غراوی نماینده شرق گلستان، فرماندارن، بخشدارن و دهیارن روستاهای یاد شده، دست در دست هم دهند و برای مرتفع کردن مشکلات، پیگیری های لازم را انجام دهند.

علاوه بر موارد یاد شده شایان ذکر است که وجود چاه های غیر مجاز در سطح شهرستان ها و در پی آن برداشت بیش از حد در زمان شالی کاری از این چاه ها، یکی از عوامل کاهش سطح آب چاه شرب روستاییان می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید